Geberit

Geberit - stelaże podtynkowe, przyciski i nie tylko

Geberit jest najbardziej znaną marką produkującą stelaże podtynkowe. To właśnie od jej nazwy przyjęło się określać każdy stelaż wc mianem geberita. W ofercie tej szwajcarskiej firmy cenionej na całym świecie za jakość, trwałość oraz wysoką żywotność swoich wyrobów znaleźć można rozwiązania idealne dla wymagających osób pragnących inwestować wyłącznie w to, co najlepsze na rynku. Viverto.pl oferuje je wszystkie zebrane w jednym miejscu, w atrakcyjnej cenie.

Zestaw podtynkowy Geberit - szwajcarska precyzja na każdą kieszeń

Marka Geberit na całym świecie zasłynęła z produkcji niezawodnych, wysokiej jakości stelaży podtynkowych. Stelaż Geberit to sprawdzony produkt, który sprosta wszystkim oczekiwaniom wymagających osób poszukujących niezawodnych rozwiązań. To nowoczesne rozwiązanie, które wyróżnia się ponadprzeciętną jakością oraz zastosowaniem nowoczesnych, innowacyjnych technologii. Stawia to produkty marki w światowej czołówce, a ich nabywcom gwarantuje pełną satysfakcję z ich wyboru oraz użytkowania. Marka Geberit szczególną wagę przywiązuje do jakości oferowanych przez siebie rozwiązań, a jej produkty są stale ulepszane. Szczególna uwaga jest przywiązywana do kwestii oszczędzania wody, pod względem której stelaż Geberit nie ma sobie równych.

Każdy zestaw podtynkowy Geberit charakteryzuje się łatwością oraz szybkością montażu. Stelaże są przy tym bardzo oszczędne pod względem zużycia wody, bezawaryjne, co ma szczególne znaczenie w przypadku montażu podtynkowego oraz wykonane z najlepszych, solidnych i trwałych materiałów. Posiadają przy tym sprawdzone parametry techniczne, które gwarantują ich bezproblemowe, w pełni komfortowe użytkowanie w codziennych warunkach. Stelaż Geberit występuje zarówno w wersji standardowej, jak i slim, co pozwala na jego bezproblemową instalację w praktycznie każdej łazience. Do popularnych modeli, obok Geberit Slim, należy także Geberit Duofix, dostępny w atrakcyjnej cenie na Viverto.pl.

Oszczędne i estetyczne przyciski Geberit do stelaży podtynkowych

Stelaż Geberit wymaga dokupienia innego, ważnego akcesorium, jakim jest przycisk spłukujący. Jego zadaniem jest umożliwienie sterowania funkcjonalnością wc, czyli najprościej rzecz ujmując - spłukiwania wody. Przycisk do spłukiwania wody jest na tyle kluczowym elementem armatury łazienkowej, że nie warto oszczędzać na jego zakupie - łatwo można go bowiem zarysować, poluzować lub uszkodzić podczas demontażu. Problem ten praktycznie nie istnieje w przypadku przycisków Geberit, które są wykonane z solidnych, starannie wyselekcjonowanych materiałów oraz posiadają budowę pozwalającą na ich łatwy demontaż.

Przycisk Geberit ma z reguły dwudzielną konstrukcję, która pozwala na spłukiwanie wody w wariancie mniejszym i większym. Daje to możliwość ekonomicznego gospodarowania zasobami wody oraz ograniczenia jej zużycia. Przyciski sygnowane logiem Geberit perfekcyjnie współgrają ze stelażami, są wykonane z najlepszych, trwałych i wytrzymałych materiałów oraz posiadają modny, zgodny z aktualnymi trendami design, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Zróżnicowanie tego ostatniego parametru pozwala na dopasowanie wyglądu i estetyki przycisku do gustu każdego użytkownika oraz pozostałych elementów dekoracyjnych obecnych w łazience. Oprócz funkcji stricte użytkowej, przycisk Geberit o klasycznym, stonowanym wyglądzie stanowi bowiem także swoistą ozdobę wnętrza łazienki. Przycisk Geberit Sigma, Delta i Omega jest dostępny w różnych wykończeniach i kolorach. Posiada ponadto na tyle zróżnicowany design, że można go bez problemu dopasować do stylistyki panującej w każdym wnętrzu.

Zestaw podtynkowy Geberit i innowacyjna toaleta myjąca AquaClean

Zestaw podtynkowy pozwala na ukrycie mało estetycznych elementów instalacji sanitarnej oraz nadanie łazience schludnego, estetycznego i minimalistycznego wystroju. Wśród producentów zestawów podtynkowych zdecydowany prym wiedzie marka Geberit, której produkty od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników stawiających na sprawdzone rozwiązania wysokiej klasy. Wszystko, co niezbędne, aby móc cieszyć się wygodnym i komfortowym wc w zabudowie, jest bowiem dostępne w zestawach podtynkowych Geberit. W ich skład wchodzi stelaż Geberit, dopasowany do niego przycisk Geberit oraz miska wc podwieszana w komplecie z deską. Zestaw podtynkowy Geberit można kupić zarówno w gotowym zestawie, jak i dopasować poszczególne jego elementy do własnych potrzeb, na co pozwalają poszczególne elementy zestawu dostępne w ofercie Viverto.pl

Ciekawym i zdecydowanie wartym zainteresowania produktem marki Geberit, który również jest dostępny w naszej ofercie, jest toaleta myjąca Geberit AquaClean. Rozwiązanie to zostało stworzone w celu zapewnienia użytkownikowi najwyższego poziomu higieny podczas codziennego korzystania z łazienki. Toaleta myjąca Geberit AquaClean łączy w sobie wysoką funkcjonalność, nowoczesność oraz wygodę i komfort użytkowania. Oferuje zróżnicowane tryby mycia, funkcję suszenia, usuwania nieprzyjemnych zapachów, a jej funkcjonalnością można w prosty sposób sterować za pomocą wygodnego, bezprzewodowego pilota. To prawdziwa innowacja w zakresie dbania o higienę osobistą całej rodziny, która powinna znaleźć się w każdej łazience.

Filtry
Gatunek
Rodzaj
Zastosowanie
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Długość
Grubość
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Rodzaj
Kolorystyka
Rektyfikowanie
Materiał
Wysokość
Szerokość
Głębokość
Kolor
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Powłoka
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Rodzaj źródła światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochronny IP
Napięcie
Regulacja kąta świecenia
Waga produktu
Otwory
Gniazdo
Śruba
Wymiar
1286PLN 11081PLN